Iva Barnincová Říhová & Martina Wojtylová Opava

Zakladatelky Nadačního fondu LA VIDA LOCA, lektorky, životní koučky a milovnice života

Lenka Vaněk

marketingová ředitelka

CMO NF LA VIDA LOCA

Ján Porada

Fundraiser

Kateřina Brabačová

externí produkční akcí -  společnost Dedikate s.r.o.

​Žijme život jak nejlépe dokážeme, buďme správnými vzory našim dětem.

Mnoho z nás má možnost pomáhat více než jen odesláním DMS.

Mnoho z nás o pomoci horlivě mluví.

My chceme dělat víc než to.

Svou činností chceme nejen pomáhat, ale navíc okolí inspirovat.

Děkujeme všem, kteří se k nám již nyní postupně připojují.

Jak to všechno začalo...

    

Jít do toho "po hlavě", přes předsudky okolí, s jediným cílem: zaujmout a vybrat dostatek financí pro nákup kufříků pro miminka, která po narození putují do kojeneckých ústavů či pěstounské péče. To byl první impuls pro nafocení kalendáře 2016.

S "kůží na trh" jsme se rozhodly jít ve spolupráci s úžasnou dvojicí fotografů - Lukášem Táborským a Míšou Říhovou, a vznikl tak překrásný umělecký kalendář pro rok 2016. Výtěžek z prodeje kalendářů jsme věnovaly na první projekt našeho nadačního fondu: ŽIVOT V KUFŘÍKU. 

 

Jednoduchá myšlenka přímé pomoci novorozeneckému oddělení ve Vinohradské nemocnici se náhle stala naším hnacím motorem do každého dne a nyní již jasně víme a cítíme, že toto byl jen začátek.

 

ŽIVOT V KUFŘÍKU dnes společně s Mgr. Míšou Chmelařovou, iniciátorkou projektu a rozrůstajícím se kufříkovým týmem, rozšiřujeme po celé České republice. Tak, aby všechny děti, které po narození vyrůstají v ústavní či náhradní péči měly svůj "životní příběh" kompletní a pěkně od začátku. Pevně věříme, že s kufříkem od našeho nadačního fondu děti snáze najdou samy sebe, své místo pod sluncem a mezi lidmi, že ocení úplnost informací o jejich osobě a pomůže jim fakt, že světu nebyly a nejsou "úplně jedno". Nám tedy určitě ne.

 

Jsme dost bláznivé na to abychom nafotily umělecké akty, věnovaly 4 měsíce svého času mimo vlastní povolání a rodiny, investovaly vlastní finanční prostředky a spoustu energie pro projekt ŽIVOT V KUFŘÍKU a založení fondu. Nadační fond LA VIDA LOCA (BLÁZNIVÝ ŽIVOT) je nám tedy souzen a my se těšíme na jeho další rozvoj a projekty, které nás čekají. 

Nadační fond LA VIDA LOCA

Na Louži 947/1, 101 00 Praha 10 - Vršovice

IČ.: 04655648

právní forma: Foundation

spis.zn.: 1324 N, Městský soud v Praze

Bankovní účet: 520022/5500

IBAN CZ8755000000000000520022